در راه تصفیه خانه هفتم

در راه تصفیه خانه هفتم 18

من مجری طرح ساخت یک تصفیه خانه فاضلاب ۴۶ هزار متر مکعبی از طرف کارفرما در مشهد هستم. با توجه به این که تصفیه خانه در ۴۰ کیلومتری جاده میامی مشهد واقع است. بعضی از روزها که دوربین ... (Read more)

عکاسی پرتره خیابانی در مشهد

عکاسی پرتره خیابانی در مشهد 53

این مجموعه منعکس کننده عکس های پرتره خیابانی گرفته شده در شهر مشهد است. این عکس ها اکثرا به درخواست سوژه گرفته شده و بعضی نیز به درخواست عکاس می

پرتره هایی از رهگذران روزهای برفی.

پرتره هایی از رهگذران روزهای برفی. 41

این پرتره ها از رهگذرانی کاملا غریبه که مشغول پیادده روی ذر هوای برفی در خیابان هستند عکاسی شده

بانک ها نمادهای سلطه جدید اقتصاد مالی بر شهر

بانک ها نمادهای سلطه جدید اقتصاد مالی بر شهر 52

بانکها، شرکت های بیمه و شرکت های لیزینگ نمادهایی هستند که سلطه جدید اقتصاد مالی را بر زندگی شهر نشان می دهند. نمادهایی که تا صد سال پیش تر شاید با کلیساها، مساجد، مجمسمه ها و ... (Read more)

خیره مانده در روزمره گی ها

خیره مانده در روزمره گی ها 54

پرتره های عکاسی شده از رهگذران بازارچه پارک لاله در خلال دو تا سه سال عکاسی بدست آمده است. برخی از این پرتره ها تحت قالب مجمموعه عکسی با نام «آن کس که مرده است هرگز دیگر نخواهد ... (Read more)

مستندسازی زمان-فضا در عکاسی عروسی

مستندسازی زمان-فضا در عکاسی عروسی 40

مستند سازی زمان-مکان به واسطه ثبت و ضبط تجربیات زیسته آدمیان است که در حقیقت به عنوان گسترش دهنده اصلی زنجیره های زبانی درروش و سبکی به نام عکاسی عروسی است. آنچه اهمیت دارد اما ... (Read more)

اندام واره های خیابان

اندام واره های خیابان 115

هر آن چه را که میبینی و برآن اسم میگذاری به ناگه اندام واره ای زنده می گردد (حی یوت) و چون زنده گشته است پس هوشیارو آگاه نیز می باشد و این گونه ازخلال فرآیندهایی بیشمار، در هر آن ... (Read more)

ایرانیان و عمل زیبایی بینی (گزارشی تصویری)

ایرانیان و عمل زیبایی بینی (گزارشی تصویری) 25

تعداد عمل‌های جراحی زیبایی بینی در ایران، رتبه اول جهانی را از آن خود كرده است. هر چند كه این رتبه در هیچ جدول و فهرستی ثبت نشده و هیچ یك از متخصصان جراحی زیبایی بینی هم قادر به ... (Read more)

نمایش

نمایش "سال ـ ثانیه" 44

نمایش «سال_ثانیه» در مرداد و شهریور 1394 هر روز و در زمین متروکه تنیس کاخ سعد آباد اجرا می شد و حمید پورآذری کارگردانی آن را بر عهده داشت. «سال_ثانیه» درباره مفهموم لحظه است. لحظه ... (Read more)

بخش خیابانی سی و سومین جشنواره تیاتر فجر

بخش خیابانی سی و سومین جشنواره تیاتر فجر 122

جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از مهم‌ترین جشنواره‌های تئاتر در ایران است که هر ساله در دهه فجر در ماه بهمن برگزار می‌شود. این جشنواره اغلب رقابتی بوده و دارای بخش‌های گوناگونی مانند ... (Read more)

وقتی که شب فرا می رسد.

وقتی که شب فرا می رسد. 69

وقتی شب فرا می رسد، هر چیزی داستان متفاوتی دارد، حتی شکل و مفهوم متفاوتی دارد. وقتی شب می آید آهنگ من آغاز شده است. سرود از یک کتاب

از گلستان من ببر ورق عکسی

از گلستان من ببر ورق عکسی 57

گلچینی از عکس های من به منظور باز نگاهی متوجه به آنچه هست و

نمایش

نمایش 32

نمايش دژاوو به کارگرداني مسعود دلخواه در تماشاخانه ايرانشهر،سالن استاد سمندريان در سال 1394 به روي صحنه رفت. نویسنده: هارولد پینتر کارگردان: مسعود دلخواه بازیگران: فرخ نعمتی، ... (Read more)

پرتره هایی از زائران امام رضا در عاشورا

پرتره هایی از زائران امام رضا در عاشورا 56

این عکس ها از زایران امام رضا (هشتمین امام شیعیان) که در روز عاشورا (روزی که در آن سومین امام شیعیان در جنگی نابرابردر هزار و سیصد سال پیش کشته شده است) پس از انجام عزاداری ... (Read more)

تئاترها و نمایش ها

تئاترها و نمایش ها 32

مجموعه عکس های پیش رو گلچینی نه چندان جدی از عکس هایی است که در خلال نمایش های مختلف ثبت گردیده اند چه به درخواست و نیاز کارگردانان و چه برای چاپ در مجلات و یا انتشار در خبرگزاری ... (Read more)

ایستگاه راه آهن تهران

ایستگاه راه آهن تهران 57

کلنگ ساختمان ایستگاه راه‌آهن تهران در ۲۳ مهر ماه سال ۱۳۰۶، با حضور رضاشاه پهلوی در اراضی جنوبی تهران، که تمامی آن بیرون از دروازه گمرک به همین منظور در نظر گرفته شده بود، به زمین ... (Read more)

جشنواره زیبایی اسب اصیل عربی

جشنواره زیبایی اسب اصیل عربی 28

بیست و ششمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل عرب و ششمین جشنواره بین المللی ایکاهو، از 29 بهمن تا اول اسفند سال 1393 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد اروند برگزار می ... (Read more)

خشایار الوند

خشایار الوند 9

خشایار الوند نویسنده طنز و فیلمنامه نویس خوش ذوق کشورمان، روز پنجشنبه۹ اسفند سال ۱۳۹۷ بر اثر سکته قلبی در گذشت. خشایار برادر کوچکتر سیروس الوند (کارگردان نام آشنای کشورمان) در سال ... (Read more)

نمایش چلچلا

نمایش چلچلا 42

نمایش چلچلا در تالار حافظ تهران درمرداد ماه 1396 برگزار شد. احقاق حقوق زنان و ترنسکچوال (دوجنسه) ها از موضوعات اصلی نمایش

" تئاتر خیابانی؛ راهی برای صلح " 24

تئاتر خیابانی به مثابه امری جمعی، واقعیت را با خیال در هم می آمیزد و با قدرت ذاتی نمایش، آن را در مخاطب که خود این بار مولف شده است، درونی می نماید. تجربه امر مشترک قدرت ... (Read more)

" روز درختکاری " 27

کشور من، ایران از آب و هوایی نیمه بیابانی برخوردار است. بر اساس آمارها، ایران از نظر محیط زیست در میان 178 کشور رتبه 83 را به خود اختصاص داده است. توسعه غیر اصولی شهر ها، ... (Read more)

از هم پاشیدگی خاطره

از هم پاشیدگی خاطره 6

در زندگی کنونی ما و در دوران سرمایه داری متاخر و عصر دیجیتال، اطلاعات با سرعت نور تولید و تقریبا مصرف می شوند. زمان و مکان امروزین ما بسیار ناپایدار گشته است، و در این میان ... (Read more)

" تیمچه مظفریه " 27

" تیمچه مظفریه " معروف ترین بخش بازار تبریز است و از مهمترین و زیبا ترین بخش های بازار تاریخی تبریز است. تیمچه مظفریه كه در زمان ولیعهدی مظفرالدین میرزای قاجار به سال یك هزار و ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش "هیچی" 20

این نمایش در فرهنگسرای ارسباران تهران در آبان ماه 1392 به روی صحنه رفت، اکثر دیالوگ های نمایش به زبان انگلیسی بود و از معدود نمایش های دوزبانه اجرا شده می باشد. کارگردانان: علی ... (Read more)

شادی و فوتبال

شادی و فوتبال 38

پس از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم کره جنوبی و قطعی شدن حضور ایران در جام جهانی فوتبال برزیل 2014، مردم ایران به خیابان ها ریختند و تا نیمه هایی از شب به جشن و پایکوبی ... (Read more)

در راه مکران

در راه مکران 20

مکران به جنوب شرقی ایران گفته می شود، نام قدیم بلوچستان است و در کل به بلوچ های ناحیه رودخانه باهو کلات را مکرانی می نامند. این منطقه نسبت به بقیه مناطق بلوچستان از آب و هوایی بهتر ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش "ننه دلاور، بیرون پشت در" 33

تئاتر " ننه دلاور، بیرون پشت در" به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشارین، در سالن حافظ در تهران به روی صحنه رفت. نمایشنامه این تئاتر بر اساس دو نمایشنامه از برتولت برشت و بورشت نوشته ... (Read more)

گزارش تصویری نمایش

گزارش تصویری نمایش 28

این نمایش در خانه کوچک تئاتر در تهران برگزار شده است و به موضوع مرگ و خانواده ایرانی می